Roušky pro doprovod dítěte

Prosíme rodiče  – pokud jste nachlazení, nebo máte kašel, nasaďte si do logopedické pracovny roušku. Děkujeme za pochopení.

Placené volno pro doprovod dítěte na logopedii

Rodič doprovázející dítě na logopedické vyšetření má nárok na placené volno (propustka). Čtěte více viz odkaz: Poskytování placeného volna při ošetření u klinického logopeda – Kliničtí logopedové doporučují – AKL (klinickalogopedie.cz)

Časy objednávek – nelze vyhovět všem

Vážení klienti, z kapacitních důvodů není v našich silách vycházet vstříc s časy objednávek. Většinově jsou požadovány tytéž časové termíny – co nejdříve ráno a nejpozději odpoledne, tedy není možné všem vyhovět. Pokud máte zájem o zahájení terapie na našem pracovišti, je nutná časová flexibilita z Vaší strany. Předškolní děti musí být objednávány v dopoledním ambulantním bloku, pro školní děti jsou vyhrazeny odpolední termíny. Omlouváme se, děkujeme za pochopení a těším se na Vás :-) .

 

Odhlášení

Prosíme o včasné odhlášení  v případě, že se nemůžete dostavit na rezervovaný termín. Váš termín bude obsazen jinými klienty. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.

© Copyright 2013, Klinická logopedie – Mgr. Kateřina Fritzlová | webdesign da.nick | dStudio